• Może być stosowany do wentylacji przestrzeni poniżej podłogi (np. piwnica) i zapobiegawczo w celu ochrony przed wilgocią oraz w wypadku problemów z radonem. Może być również używany jako przewód nawiewny. Zestaw zawiera: głowicę, pionową rurę, kolanko i wkręty. Przewód pionowy Ø 160 mm, poziomy Ø 160 mm, wymiar zew. 168 mm.

  332,10 zł
  W magazynie
 • Może być stosowany do wentylacji przestrzeni poniżej podłogi (np. piwnica) i zapobiegawczo w celu ochrony przed wilgocią oraz w wypadku problemów z radonem. Może być również używany jako przewód nawiewny. Zestaw zawiera: głowicę, pionową rurę, kolanko i wkręty. Przewód pionowy i poziomy Ø 200, wymiar zewnętrzny Ø 208 mm.

  1 242,30 zł
  W magazynie
 • Kołnierz ścienny ułatwia prowadzenie przewodu wentylacyjnego ROSS lub innego przewodu przez ścianę nawet w końcowym etapie procesu budowy. Zawiera dwa pierścienie centrujące.

  67,65 zł
  W magazynie
 • Jest stosowany do renowacji starego przewodu wentylacyjnego z głowicą poprawiającą wentylację. Zestaw zawiera: głowicę, pionową rurę, wkręty i adapter Ø 160/160mm Może on zostać użyty pomiędzy przewodem wentylacyjnym Ø160, a przewodem wentylacyjnym Ø 160 mm. poziomy Ø 125 mm, wymiar zew. 132 mm.

  *Kolor czarny, beżowy, czerwony i złamana biel na zamówienie.

  252,15 zł
  W magazynie
 • Długość przewodu jest regulowana rurami pionowymi. Istnieje możliwość łączenia kilku takich elementów. Długość jednego elementu to 450mm. Wkręty mocujące są w zestawie.

  *Kolor czarny, beżowy, czerwony i złamana biel na zamówienie.

  159,90 zł
  W magazynie
 • Średnica wewnętrzna kolanka wynosi 160mm, a zewnętrzna 168mm. Wkręty mocujące są w zestawie.

  *Produkt na zamówienie.

  147,60 zł
  W magazynie
 • Wywietrznik Scoop jest odpowiedni do rur o średnicach 150/160 mm. Scoop Uniwersalny Dachówkowy jest odpowiedni do większości pokryć dachówkowych. Jest bardzo łatwy w montażu na różnych pokryciach dachowych i kątach nachylenia. Głowica Scoop jest prosta w demontażu pozwalając na swobodny dostęp do przewodu wentylacyjnego.

  *Produkt na zamówienie.

  442,80 zł
  W magazynie